Fenomen Yolunda
Fenomen Yolunda

Şartlar ve Koşullar


Lütfen fenomenyolunda.com'dan hizmet satın almadan önce aşağıdaki koşulları dikkatlice okuyun. fenomenyolunda.com'a kayıt olup, hizmetlerini kullanarak tüm koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan edersiniz. Bu hüküm ve koşulları kabul etmiyorsanız lütfen fenomenyolunda.com hizmetlerini kullanmayın.


1. Genel


● fenomenyolunda.com'dan aldığınız tüm hizmetler adınıza faturalandırılır.
● Varsayılan minimum ödeme tutarı 10 TL'dir. Bu tutarının altında yapılan ödemelerin hiçbir geçerliliği yoktur, iadesi yapılmaz.
● Banka hesabına ödeme yapan kullanıcıların, hesabımıza geçen ücret kadar bakiyeleri olacaktır.
● fenomenyolunda.com servis fiyatlarını önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda değiştirebilir. Ödeme / Geri Ödeme politikası sabit kalır.
● fenomenyolunda.com herhangi bir hizmet için teslimat süresini garanti etmez. Servislerde yazılı olan başlama süreleri belirttimiz en yakın tahminlerdir.
● 1 Link için aynı anda sadece 1 sipariş girilebilir, 2 sipariş birden girildiğinde eksik gönderimler olabilir, sorumlusu fenomenyolunda.com değildir.
● fenomenyolunda.com Instagram, Facebook, Twitter veya sunduğu herhangi bir hizmet için, işlem yapılan hesabın askıya alınması, kapatılması gibi olası durumlarda mesuliyet kabul etmez.
● İftira, hakaret ve küfür suçlarından en az biri işlendiğinde üyenin hesap bakiyesine el konularak "Yasaklı üye" statüsüne geçişi sağlanır.
● fenomenyolunda.com'un yasaklanan veya hesabı kapatılan üyenin telefon numarasını 3. şahsılarla paylaşma hakkı vardır.
● Aylık otomatik hizmet alan hesabın her gün paylaşım yapıp bundan yararlanabilmesi için 30 gönderi hakkı vardır.
● Her serviste adres başına minimum ve maksimum gönderim limiti vardır.
● Gönderim yapılan adres daha önce aynı servisten maksimum gönderim yaptıysa bir daha yapamaz.


2. Hizmet


● fenomenyolunda.com İnstagram/Twitter/Facebook veya başka bir Sosyal Medya hesabı için sadece "Görünüm" artırmaya yardımcı olmak için kullanılacaktır.
● fenomenyolunda.com yeni takipçiler ve etkileşim garantisi vermez, sadece ödeme yapılarak alınan miktarı garanti eder.
● Tüm bot hesapları gerçek görünüme dönüştürmek için çalışıyoruz, ancak hesaplarımızın %100 profil resimli, biyografili ve paylaşımlı hesaplar olacağının garantisini vermiyoruz.
● Gizli hesaplara işlem yapıldığında sorumluluk üyeye aittir. Sipariş vermeden önce lütfen hesabın herkese açık olduğundan emin olun.


İade Koşulları


● Yapılan ödemelerde geri iade mümkün değildir, fenomenyolunda.com hizmetlerinde kullanılması gerekir.
● Instagram/Twitter/Facebook vb. servislerin ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir düşüş yaşanması halinde servis sağlayıcısı telafi yapmadığı sürece iade yapılamaz.
● Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Eğer sipariş tamamlanmazsa/kısmen tamamlanırsa sistem otomatik olarak geri ödeme yapacaktır.
● fenomenyolunda.com yapılan ödemelerde herhangi bir ters ibraz, geri çekme söz konusu olursa üyeyi uzaklaştırma hakkını saklı tutar.
● Yetkisiz işlem veya çalıntı kredi kartı, herhangi bir hileli faaliyette üye hesabı istisnasız kapatılacaktır.


Gizlilik Politikası


● Bu politika kişisel bilgilerinizin nasıl kullanacağını kapsar. Gizliliğiniz bizim için önemlidir ve korumak için her türlü önlem alınmaktadır.
● Sisteme girilen tüm bilgiler şifreli ve güvenli sunucularda barındırılır.
● Yasaklı üye olmadığınız sürece bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler ile paylaşılmaz.


fenomenyolunda.com bildirimde bulunmaksızın Hizmet Şartları'nı değiştirme hakkını saklı tutar.