SSS

Başlarken
Bu bölümde FenomenYolunda'nın etkilerinden bahsederiz.

FenomenYolunda, sosyal medya platformlarındaki hesaplarınızın statüsünü yükseltmek için gerekli olan cevherdir. Tüm işlemler yasal ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Hesap şifrelerinizi paylaşmadan uygun fiyatlarla kaliteli hizmetlerden yararlanmanıza olanak sağlıyoruz. Aktif yüzlerce servisimiz mevcuttur ve her bir servisimizin birbirinden harika etkileri vardır. FenomenYolunda'ya hemen kayıt olarak hizmetlerimizden 7/24 kesintisiz bir şekilde yararlanmaya başlayabilirsiniz!
FenomenYolunda üzerinden verilen siparişlerin sosyal medya hesaplarına olan etkisini an ve an kayıt ediyor ve gözlemliyoruz. Bilmenizi isteriz ki FenomenYolunda uygulamaya girdiği tarihten itibaren, kullanıcılarımız tarafından kötüye kullanım olmadığı sürece hesaplarda herhangi bir risk gözlemlemedik. Fakat oluşacak herhangi bir problemden dolayı FenomenYolunda uygulamalarının hiçbir sorumluluğu olmadığını bilmenizi isteriz. (bkz. Kullanım koşulları)
Bakiye Yükleme
Bu bölümde bakiye ekleme süreçlerini ele alırız.

“Bakiye Ekle” sayfasından “Havale & EFT | Banka ATM'leri” seçeneğini seçerek hemen alt tarafta bulunan “Tutar” kısmına yüklemek istediğiniz miktarı yazın ve “Ödemeye Devam Et” butonuna tıklayın. PayTR ile yönlendirildiğiniz sayfada ödemeyi yapacağınız bankayı seçin. Yönergeleri yerine getirerek seçtiğiniz banka hesabına ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bildiriminizi izleyen ilk 10 dakika içerisinde bakiyeniz FenomenYolunda hesabınıza geçecektir.
Yeni Sipariş
Bu bölümde sipariş verme prosesini ele alırız.

Sipariş verebilmek için ilk önce bir FenomenYolunda hesabınız olması gerekir. Şu an gördüğümüz üzere bir hesaba giriş yapmamışsınız. Giriş yaparak “Yeni sipariş” sayfasından sipariş verebilirsiniz. Açılan sayfada “Kategoriler” kısmında FenomenYolunda'nın hizmet verdiği alanlar yer almaktadır. Bu menüden sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçin. Daha sonra “Servis” menüsünden hangi servisten sipariş vermek istiyorsanız o servisi seçin. Seçtiğiniz serviste yazan fiyat 1000 adet fiyatıdır. “Servis Açıklaması” kısmını detaylı olarak okuyup gerekenleri yerine getirdikten sonra miktar bölümüne istediğiniz miktarı girerek sipariş verebilirsiniz. (Her paylaşım yaptığınızda otomatik bir şekilde beğeni ve izlenmelerin gelmesini istiyorsanız “Abonelikler” hakkında sizin için hazırlamış olduğumuz aşağıdaki yazılarımızdan yardım alabilirsiniz.)
FenomenYolunda tarafından sunulan ücretsiz bir sistemdir. “Yeni sipariş” sayfasında sipariş verirken başında “Otomatik” yazan servisleri kullandığınızda aslında hesabınıza Abonelik başlatmış olursunuz. Sistemimiz her 15 dakikada bir Instagram paylaşımlarınızı kontrol eder, yeni gönderi varsa otomatik olarak beğenilerin/izlenmelerin gönderilmesi için sipariş oluşturur. Sipariş ücreti bakiyenizden düşülür, eğer bakiyeniz olduğu hâlde sistem 15 dakika içerisinde sipariş oluşturmamışsa “Destek” sayfası üzerinden bize mutlaka destek talebi oluşturunuz. FenomenYolunda ekibi size yardımcı olacaktır.
Instagram hesabınızdan paylaşım yaptığınızda yeterli FenomenYolunda bakiyeniz olması hâlinde sizin belirlediğiniz kurallar çerçevesinde sistemimizin otomatik olarak sipariş oluşturmasıdır. Otomatik beğeni siparişi verebilmek için “Yeni sipariş” sayfasında bulunan “Instagram | Otomatik Beğeni” kategorisine ait servislerinden herhangi birini seçebilirsiniz. “Kullanıcı adı” bölümüne Instagram kullanıcı adınızı yazmalısınız. “Paylaşacağınız kaç gönderiye gitsin?” bölümüne gelecekte kaç gönderinize otomatik olarak beğeni gönderilmesini istiyorsanız gönderi miktarınızı belirtiniz. Miktar kısmında “Minimum” bölümüne en az kaç beğeni gönderilmesini istiyorsanız miktarını belirtin, “Maximum” bölümüne ise en fazla kaç beğeni gönderilmesini istiyorsanız miktarını belirtin. Eğer her paylaşımınıza sabit bir miktar gelmesini istiyorsanız, bu iki değeri aynı yazabilirsiniz. “Gecikme olsun mu?” bölümüne ise sistemimizin paylaşımınızı fark ettikten kaç dakika sonra sipariş vermesini isterseniz onu seçiniz. “Bitiş Tarihi” bölümünde ise otomatik beğeninin ne zaman son bulacağını belirtebilirsiniz. "Abonelikler" sayfasından aboneliklerinizi takip edebilir, duraklatabilir veya iptal edebilirsiniz. (Abonelikler sayfası, otomatik servis siparişi verdiğinizde aktif olacaktır.)
Süreli Sipariş: Belirli süre aralıklarıyla çalışan, gönderimlerinizin toplu gönderime göre daha organik gözüktüğü sistemdir. Süreli sipariş verebilmek için; “Yeni Sipariş” sayfasında servis seçiminizi yapın, Link kısmına açıklamada belirtilen link türünü yazın, miktar kısmına her bir işlemde ne kadar gönderim yapması gerekiyorsa gönderim miktarını belirtin. Süreli siparişi aktif ettikten sonra açılan bölümde “Sipariş kaç kere tekrarlansın?” bölümüne toplamda süreli siparişin tekrarlanmasını istediğiniz miktarı yazın. “Kaç dakikada bir gönderilsin?” yazan bölüme gönderimlerin başlamasını istediğiniz süre aralıklarını belirtin. Burada belirteceğiniz miktar dakika olarak işleme alınır. “Toplam miktar” kısmında bu işlemin sonucunda ne kadar gönderim yapılacağı yazmaktadır. “Sipariş ver” butonuna bastıktan sonra siparişiniz belirttiğiniz zaman dilimlerinde çalışacak ve gönderim sağlayacaktır. "Süreli Siparişler" sayfasından süreli siparişlerinizi takip edebilirsiniz. (Süreli sipariş sayfası, süreli sipariş verdiğinizde aktif olacaktır.)
Sipariş Aşamaları
Bu bölümde sipariş aşamalarından bahsederiz.

Sipariş aşamalarını öğrenmeniz siparişinizin ne durumda olduğunu kontrol etmenizde size yardımcı olacaktır. Genel olarak FenomenYolunda üzerinden verdiğiniz siparişler ilk önce kontrol aşamasından geçer, daha sonra sıraya alınır ve gönderim yapılmadan önce beklenir. Gönderiniz işleme alındığında gönderim yapılırken sipariş aşaması değişir, ardından siparişiniz sonuçlanır.
Bu durum siparişinizin sırada olduğunu ve gönderdiğiniz bağlantının tarafımızca kontrol edildiği durumdur. Eğer siparişiniz bu durumu geçerse sipariş sırasına alınır ve “Hazırlanıyor” durumuna geçer.
Bu durum siparişinizin kontrolü yapıldıktan sonra sıraya alındığı durumdur. Bize gönderdiğiniz bağlantı işlem görmek için sırada bekler ve sırası gelince “Yükleniyor” durumuna geçer.
Siparişinizin iptalinin birçok nedeni bulunmaktadır. En çok karşılaştığımız iptal nedeni; servislerin açıklama kısmında belirtilen “link” türüne uyulmamasıdır. Servis açıklamalarında yazan link türüne uyulmadığı durumda siparişiniz “Beklemede” durumunda takılabilir ya da iptal edilebilir. Bu durumda yapmanız gereken link türünü kontrol edip tamamen İngilizce karakterler kullanarak link vermelisiniz. Türkçe karakterler kabul edilmemektedir. Link türü haricinde de siparişinizin iptal edilmesinin birçok nedeni olabilir. Eğer sosyal medya platformları ya da FenomenYolunda servisleri sipariş verdiğiniz esnada güncelleniyorsa siparişiniz iptal edilecektir. Tüm bu nedenlerden dolayı siparişiniz iptal edilirse FenomenYolunda üzerinde bulunan bakiyeniz otomatik olarak iade edilir. Kontrollerini sağladıktan sonra tekrar sipariş verebilirsiniz.
Sipariş Sorunları
Bu bölümde sipariş sorunlarını ele alırız.

FenomenYolunda ekibi siparişlerinizi en kısa sürede tamamlamayı hedefler. Eğer herhangi bir problem ile karşılaşırsanız ekibimize bildirmekten çekinmemelisiniz. Bilmenizi isteriz ki tüm siparişleri sizin isteğiniz doğrultusunda tamamlamak bizim görevimizdir. Herhangi bir sipariş probleminde “Destek” bölümünden yeni bir bildirim oluşturabilirsiniz. Aşağıda genel olarak ne gibi durumlarda, nelerle karşılaşacağınızı belirttik.
Kısmi tamamlanan siparişlerinizin tamamlanmayan bölümü otomatik olarak iade edilir. "Siparişler" sayfasından detayları görüntüleyebilirsiniz. Eksik kısmı tamamlamak için tekrar sipariş verebilirsiniz. Siparişinizin kısmi tamamlanmasının birçok nedeni olabilir bunlar; sosyal medya platformlarının güncellemeleri, sipariş yoğunluğu ya da servis güncellemeleridir.
Siparişiniz tamamlandı olarak gözüküp tamamlanmadıysa, bu durumun en çok karşılaştığımız nedeni; bir sipariş bitmeden ikinci bir siparişi vermenizdir. Diğer nedenleri ise; Profilinizin gizli olması, günlük belirtilen miktarı aşmanız ya da günlük belirtilen miktarı aştıktan sonra kullanıcı adınızı değiştirip tekrardan sipariş vermenizdir. Eğer FenomenYolunda servislerini spam olarak kullanırsanız, FenomenYolunda servisleri tarafından otomatik olarak böyle durumlarla karşılaşabilirsiniz. Eğer FenomenYolunda servisleri tarafından herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmazsanız eminiz ki sosyal medya platformları tarafından işlemlere maruz bırakılacaksınız. (Hesabınızın kapanması, spama düşmesi vb.)
Bilmenizi isteriz ki FenomenYolunda ekibi siparişlerinizi tamamlamak için 7/24 aktif bir şekilde çalışıyor. Yine bilmenizi isteriz ki muhteşem bir ekibe sahip olsakta, sosyal medya platformlarının ne zaman güncelleneceğini bilemiyoruz. Öyle zamanlar geliyor ki bir gün boyunca siparişlerinizi tamamlayamadığımız günler oluyor. Bu gibi durumlar bizim kontrolümüz altında olup FenomenYolunda üzerinden bilgilendirmesini yapıyoruz. Bunun haricinde satın aldığınız servis bazı durumlarda çok yoğun olabiliyor. Bunun için “Servis Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?” başlığındaki yazımızı okuyabilirsiniz. Eğer siparişiniz açıklama kısmında belirtilen süre içerisinde başlamazsa mutlaka destek talebi oluşturunuz. FenomenYolunda ekibi size yardımcı olacaktır.
Servisler ve Fiyatlar
Bu bölümde servisler ve fiyatlardan bahsederiz.

FenomenYolunda servisleri her geçen gün artıyor, isteğinize göre düzenleniyor ve geliştiriliyor. FenomenYolunda ekibi size en iyi hizmeti vermeyi amaçlar. Bu yüzden durmadan çalışıyoruz ve size en iyi servisleri sunuyoruz.
Eğer siparişinizin hızlı ve düzgün bir biçimde tamamlanmasını istiyorsanız mutlaka servis açıklamasında belirtilen maddelere uymalısınız. Aksi takdirde servisiniz iptal olabilir, gecikebilir ya da geri dönüşü olmaksızın siparişiniz tamamlandı olarak gözükebilir. Hesabınızı, ya da herhangi bir platformda bulunan hususlarınızı gereğinden fazla spame maruz bırakmak platformlardaki deneyiminizi düşürebilir hatta sosyal medyada bulunan hesaplarınız kapanabilir. Bunları göz önünde bulundurarak gerektiği kadar işlem yapmaları FenomenYolunda müşterilerinin kontrolü altındadır.
Her servisin özelliği farklı olduğundan dolayı yazan açıklamalar sadece bir servise özeldir. Açıklama kısmı siz FenomenYolunda müşterilerine yol göstermek için yazılır ve düzenlenir. FenomenYolunda müşterileri belirtilen açıklamalara uymak zorundadırlar.
FenomenYolunda servislerinin fiyatları genel olarak servisin yoğunluğuna göre belirlenir. Eğer servis gereğinden fazla kullanılıyorsa servis yavaşlığı artacak ve fiyat bu yüzden düşecektir. Eğer bir servise gereğinden fazla talep olmazsa, servis hızlı başlayacak ve fiyatı yüksek olacaktır.